Es šīs meditācijas saucu par PĀRMAIŅU MEDITĀCIJĀM.

Kāpēc?

Jo tās palīdz veidot jaunas sajūtas, jaunas domas, jaunus uzskatus, jaunas programmas. Tās palīdz veidot dzīvi tādu, kā es vēlos. Soli pa solim.

Kāpēc vajag jaunas domas, sajūtas, uzskatus?

Mēģināšu pastāstīt pavisam īsi - kad Tu domā kādu domu vai kaut ko atceries, smadzenes raida noteiktus signālus. Šie signāli liek Tev justies atbilstoši Tavai domai. Piemēram, ja Tavas domas ir saistītas ar skumjām, Tu kļūsti skumjš. Tajā brīdī, kad Tu sajūti skumjas, šī enerģija Tevi ietekmē un Tu sāc vēl vairāk domāt domas, kas rada Tevī skumjas. Un pēkšņi Tu esi nokļuvis tādā kā aplī – Tavas domas rada sajūtas un sajūtas domas. Kad šāds aplis atkārtojas pietiekoši daudz reizes, smadzenēs rodas atbilstošs paterns un ar laiku šādi domāt un justies ir pierasta un automātiska lieta. Tā Tu veido uzskatus, ieradumus, attieksmes, rīcību modeļus, kas ierakstās Tavās smadzenēs un tiek noglabāti zemapziņā un darbojas kā automātiska programma. Pamatprogrammas jau Tevī tika ierakstītas, kad biji mazs bērns. Tavas domas, uzskati, sajūtas ietekmē Tavas izvēles un rīcību un nemanot Tu radi līdzīgu pieredzi atkal un atkal.

Kā meditācija var palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti?

Tās nav parastas meditācijas. Meditāciju sākumā tiek izmantotas meditāciju tehnikas, kas būtiski samazina smadzeņu darbības aktivitāti jeb liek pierimt Tavam prātam. Kad prāts ir norimis, Tu esi atvērts jaunai pieredzei. Soli pa solim, sekojot instrukcijām meditācijā, Tevī tiek radītas jaunas sajūtas, jaunas domas, veidoti uzskati, kas ar laiku izveidosies kā zemapziņas programmas. Vajadzīgs ir Tavs lēmums un Tava rīcība.

Ja Tev vajag vairāk

DROSMES

JAUDAS

PAŠPĀRLIECINĀTĪBAS

NOVĒRTĒJUMA

MĪLESTĪBAS

tad šīs meditācijas ir domātas tieši TEV.

Jomas, ar kurām tiek strādāts meditācijās, noteicu pēc neskaitāmām sarunām ar vīriešiem, kur viņi dalījās ar informāciju, kas viņiem dzīvē ir svarīgs.

Pirms dodies meditācijā, noteikti izpildi mājas darbu, par kuru es stāstu video lekcijā.

Video lekcijā es dalos ar meditāciju tehnikām, kas tiek izmantotas meditācijās. Video lekcijā uzzināsi arī kā un kāpēc šīs meditāciju tehnikas strādā. Šīs tehnikas varēsi izmantot jebkurā dzīves brīdī, kad būs nepieciešams apturēt skrienošo prātu. Video atgādināšu kā strādā Tavas domas, kas ir apziņa un zemapziņa, kas ir frekvences un kāpēc tās ir svarīgas. Tu iegūsi ĻOTI SVARĪGU informāciju, kas Tev palīdzēs saprast, kāpēc Tava dzīve ir tieši tāda, kāda tā ir un kā soli pa solim to sākt mainīt.

Dodies šajā ceļojumā kopā ar mani! Soli pa solim!

Meditācija + Video lekcija

Šī ir meditācija, ko veikt sēdus. 

Ir laiks JAUNAM DZĪVES POSMAM!

Pastaigu meditācija + Video lekcija

Pastaigu meditācija Tev noderēs, ja Tev patīk pastaigas. Tā palīdzēs Tev praktizēt būt laimes un mīlestības sajūtā ne tikai ar acīm ciet, bet arī ejot.

Pamēģini pastaigu meditāciju no rīta un dodies dienas gaitās ar prieka un pateicības sajūtu, jaudīgs un iedvesmots. Tu redzēsi, ka Tava ikdiena veidosies arvien brīnumaināka.

Meditācija, ko veikt sēdus + Pastaigu meditācija + Video lekcija